Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija uz sākumlapunosūtīt e-pastulapas karte enru
 
SIFFA > Biedri > AbbVie Drukāt
Biedri

AbbVie ir globāls, uz izpēti orientēts biofarmācijas uzņēmums, kas dibināts 2013.gadā pēc atdalīšanās no Abbott Laboratories

AbbVie apvieno progresīvu zinātni un globālas iespējas, piedāvājot inovatīvas terapijas metodes sarežģītāko slimību ārstēšanai, tādējādi paaugstinot pacienta dzīves kvalitāti. Uzņēmums izstrādā medikamentus ar pārliecinošiem klīniskiem rezultātiem, kas nodrošina maksimālu labumu pacientiem un kam piemīt izmaksu efektivitāte. 

AbbVie
 zinātnieki ir atklājuši un izstrādājuši medikamentus, kam ir liela nozīme HIV ārstēšanā, palīdzot uzlabot pacientu dzīves kvalitāti. Imunoloģijas pētījumi ir palīdzējuši pacientiem cīņā ar reimatoīdo artrītu, psoriāzi, Krona slimību un citām hroniskām, autoimūnām saslimšanām. AbbVie pievēršas arī tādām nozarēm kā C hepatīts, neiroloģija, onkoloģija, hroniskas nieru slimības. 

AbbVie nākotnes produktu klāstā ir medikamenti, kam šobrīd norisinās klīniskie pētījumi, kā arī virkne jaunu atklājumu patentu. 

AbbVie pārstāvētie produkti Baltijā: 

  • Hronisks C hepatīts (HCV): Viekirax, Exviera
  • AIDS/HIV ārstēšana: Kaletra, Norvir 
  • Anestēzija: Sevorane, Forane, Chirocaine 
  • RSV profilakse: Synagis 
  • Nefroloģija: Zemplar 
  • Reimatoloģija, Gastroenteroloģija, Dermatoloģija: Humira 

Šobrīd AbbVie ir pārstāvēts vairāk nekā 170 valstīs. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Čikāgā, ASV un nozīmīgākie zinātniski pētnieciskie centri atrodas Amerikā, Vācijā un Ķīnā. Visā pasaulē AbbVie ir aptuveni 21 000 darbinieku.

 

SIA AbbVie
Vaiņodes iela 1, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālrunis: +371 67605068
Fakss: +371 67605818
www.abbvie.com