Sanofi

Sanofi ir starptautiska farmācijas kompānija, kuras galvenie darbības virzieni ir saistīti ar jaunu medikamentu radīšanu dažādās medicīnas nozarēs: sirds un asinsvadu slimību, diabēta, onkoloģijā, CNS slimību terapijā. Kompānija piedāvā arī plašu bezreceptūras medikamentu klāstu.

Kompānijas devīze “Jo veselība ir visa pamats” viennozīmīgi izsaka visu mūsu aktivitāšu un projektu būtību, un Sanofi darbinieki strādā, lai veicinātu medicīnas darbinieku un sabiedrības izpratni par slimībām un piedāvātu šo slimību profilakses un ārstēšanas iespējas.

Sanofi ir viena no vadošajām farmācijas kompānijām Latvijā un pasaulē. Par Sanofi grupas daļu 2011.gadā ir kļuvis tāds pasaulē pazīstams ražotājs kā Genzyme, tādējādi Sanofiproduktu portfelis ir papildināts ar vēl plašāku medikamentu klāstu onkoloģijā, hematoloģijā, transplantoloģijā, retajās slimībās. Savukārt Sanofi grupas daļas Zentiva un Nepentes attiecīgi ražo patentbrīvos medikamentus un dermokosmētiku.

Latvijā kompānijas medikamenti ir ļoti labi pazīstami, daudzi no tiem ir līderi savā grupā. Pie tādiem var pieskaitīt visā pasaulē plaši lietotos insulīnus Lantus® un Apidra®  diabēta ārstēšanai, kā arī preparātus kardioloģisko slimību ārstēšanai – Plavix®,  Clexane®Cardace®Aprovel® – hipertensijas, sirds mazspējas, aterotrombotisku stāvokļu kardioloģijā, neiroloģijā un angioloģijā ārstēšanai un profilaksei. Psihiatrijā plaši atzīti medikamenti Solian®Depakin®šizofrēnijas un epilepsijas ārstēšanai, Stilnox® miega traucējumu ārstēšanai. Bezrecepšu preparāti Magne B6®, kas paredzēts stresa novēršanai un NO-SPA®, kuru lieto spazmu gadījumos, kā arī hepatoprotektors Essentiale® ir līderi savās terapeitiskajā grupās.

Sanofi pieliek ne mazums pūļu, lai uzlabotu medicīnisko aprūpi Latvijā. Sanofi ir piedalījusies pirmā Latvijas akūtā koronārā sindroma reģistra izveidē, kā arī iesaistījusies dažādās izglītības un pētniecības programmās.

Visi Sanofi darbinieki ir lepni par kompānijas medikamentiem. Mēs piedāvājam ārstiem, pacientiem un pārējai sabiedrībai novatoriskas, efektīvas un drošas zāles, kas aizkavē slimību rašanos, mazina simptomus un novērš komplikācijas.

image
“Sanofi – Aventis Latvia”, SIA
K.Valdemāra 33-8, Rīga, LV – 1010
Tālrunis: 67332451
Fakss: 67338623