AbbVie

AbbVie ir globāls, uz izpēti orientēts biofarmācijas uzņēmums, kas dibināts 2013.gadā pēc atdalīšanās no Abbott Laboratories.

AbbVie apvieno progresīvu zinātni un globālas iespējas, piedāvājot inovatīvas terapijas metodes sarežģītāko slimību ārstēšanai, tādējādi paaugstinot pacienta dzīves kvalitāti. Uzņēmums izstrādā medikamentus ar pārliecinošiem klīniskiem rezultātiem, kas nodrošina maksimālu labumu pacientiem un kam piemīt izmaksu efektivitāte.

AbbVie zinātnieki ir atklājuši un izstrādājuši medikamentus, kam ir liela nozīme HIV ārstēšanā, palīdzot uzlabot pacientu dzīves kvalitāti. Imunoloģijas pētījumi ir palīdzējuši pacientiem cīņā ar reimatoīdo artrītu, psoriāzi, Krona slimību un citām hroniskām, autoimūnām saslimšanām. AbbVie pievēršas arī tādām nozarēm kā C hepatīts, neiroloģija, onkoloģija, hroniskas nieru slimības.

AbbVie nākotnes produktu klāstā ir medikamenti, kam šobrīd norisinās klīniskie pētījumi, kā arī virkne jaunu atklājumu patentu.

AbbVie pārstāvētie produkti Baltijā:

Hronisks C hepatīts (HCV): Viekirax, Exviera
AIDS/HIV ārstēšana: Kaletra, Norvir
Anestēzija: Sevorane, Forane, Chirocaine
RSV profilakse: Synagis
Nefroloģija: Zemplar
Reimatoloģija, Gastroenteroloģija, Dermatoloģija: Humira
Šobrīd AbbVie ir pārstāvēts vairāk nekā 170 valstīs. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Čikāgā, ASV un nozīmīgākie zinātniski pētnieciskie centri atrodas Amerikā, Vācijā un Ķīnā. Visā pasaulē AbbVie ir aptuveni 21 000 darbinieku.

image

SIA AbbVie
Vaiņodes iela 1, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālrunis: +371 67605068
Fakss: +371 67605818
www.abbvie.com